Рокитнівський професійний ліцей

Кадровий склад

Кадровий склад 

Рокитнівського професійного ліцею

Педагогічні працівники 

Крупенко Олександр Миколайович, директор ліцею.

Гаврилюк Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Беслюбняк Дмитро Валерійович, заступник директора з виховної роботи.

Лопуга Василь Іванович, старший майстер.

Кулакевич Лідія Вікторівна, практичний психолог.

Цибульський Олександр Васильович, керівник фізичного виховання.

Пахнюк Валентина Володимирівна, методист.

Лобач Андрій Петрович, вихователь.

Маринич Юлія Михайлівна, викладач.

Почтар Надія Валеріївна, викладач.

Огороднік Іван Павлович, викладач.

Шевчук Людмила Миколаївна, викладач.

Кушнір Ірина Степанівна, викладач.

Кляпко Світлана Максимівна, викладач.

Маринич Олена Іванівна, викладач.

Ничипорчук Марія Юріївна, викладач.

Бойчура Валентина Василівна, викладач.

Туренко Олег Іванович, викладач.

Ничипорчук Оксана Федорівна, викладач.

Бензик Наталія Петрівна, викладач.

Трохимчук Любов Русланівна, викладач.

Поштар Микола Григорович, викладач.

Марчук Оксана Валеріївна, викладач.

Богданець Валентина Іванівна, викладач.

Лобач Альона Олесандрівна, викладач.

Трохимчук Михайло Іванович, викладач.

Корженко Людмила Вікторівна, викладач.

Барановський Володимир Володимирович, майстер виробничого навчання.

Сахатський Володимир Петрович, майстер виробничого навчання.

Мельник Олег Всесволодович, майстер виробничого навчання.

Гарський Віктор Володимирович, майстер виробничого навчання. 

Вероха Валерій Матвійович, майстер виробничого навчання.

Стрілець Лідія Миколаївна, майстер виробничого навчання.

Тимошицький Сергій Федорович, майстер виробничого навчання.

Дідушок Галина Петрівна, майстер виробничого навчання.

Лопуга Лариса Михайлівна, майстер виробничого навчання.

Берташ Петро Леонідович, майстер виробничого навчання.

Коханевич Віра Василівна, майстер виробничого навчання.

Яцук Тетяна Василівна, майстер виробничого навчання.

Торгонська Галина Семенівна, майстер виробничого навчання. 

Масовець Петро Петрович, майстер виробничого навчання.

Богданець Оксана Григорівна, майстер виробничого навчання.

Бойкун Анатолій Анатолійович, майстер виробничого навчання.

Богданець Тетяна Володимирівна, майстер виробничого навчання.

Чичива Марія Романівна, майстер виробничого навчання.  

Котик Валентина Василівна, майстер виробничого навчання.

Сафнюк Борис Вячеславович, майстер виробничого навчання.

Ражик Світлана Миколаївна, майстер виробничого навчання.

Торчинський Євгеній Олександрович, керівник спортивної секції.

Фахівці

Гордійчук Оксана Петрівна, головний бухгалтер.

Мелещук Ганна Федорівна, інженер з охорони праці.

Бунько Альона Ярославівна, бібліотекар.

Андріяшина Тетяна Миколаївна, секретар-друкарка.

Кисорець Наталія Юріївна, комендант.

Уханова Наталія Миколаївна, бухгалтер.

Козловець Світлана Анатоліївна, бухгалтер.

Огороднік Ірина Сергіївна, сестра медична.

Берташ Оксана Мар'янівна, юрисконсульт.

Мартинюк Анатолій Григорович, завідувач господарством.

Артимовець Ольга Петрівна, інженер-електронник.

Робітники

Пахнюк Леонід Захарович, сторож.

Лящук Олександр Володимирович, сторож.

Пахнюк Микола Федорович, сторож.

Євпат Марія Макарівна, прибиральниця службових приміщень.

Волевач Надія Іллівна, прибиральниця службових приміщень.

Ковальчук Ніна Павлівна, прибиральниця службових приміщень.

Борисовець Олександр Савелійович, слюсар-сантехнік.

Федорович Віталій Петрович, столяр.

Сич Дмитро Миколайович, водій легкового автомобіля.

Дежнюк Руслана Іванівна, чергова по гуртожитку.

Чубик Валентина Петрівна, чергова по гуртожитку.

Кібиш-Кисорець Оксана Вікторівна, чергова по гуртожитку.

Остапчук Наталія Василівна, чергова по гуртожитку.

Пархомчук Олександр Анатолійович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.