Рокитнівський професійний ліцей

Заняття-тренінг до Міжнародного дня ненасильства "Скажемо насиллю "STOP"

NoneNoneNoneNone
Сьогодні, 07 жовтня, практичним психологом ліцею Лідією Вікторівною та бібліотекарем ліцею Альоною Ярославівною було проведено заняття-тренінг – «Скажемо насиллю «STOP!» до Міжнародного дня не насильства та з метою попередження проявів жорстокості та насильства серед учнів.
У сучасному світі поруч із добром та радістю, на жаль, вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних молодих людей по відношенню до інших…
Випуски новин переповнені повідомленнями про злочини, вбивства, пограбування,частину яких скоюють підлітки, тінейджери. Звісно така інформація викликає деякий резонанс у суспільстві. Однак сам факт приниження людини людиною, навіть, на перший погляд – дрібний, несуттєвий (наприклад, через «невинні» жарти), все ж залишає гіркий осад у душах скривджених і, напевно, позначається на особистості кривдника.
Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла.
Дискусії та обговорення, мозкові штурми, роз’яснення норм законодавства, цікаві групові вправи, відеоролики – все було направлено на реалізацію основних завдань перед учасниками тренінгу.
Протягом заняття учні розглянули шляхи виходу з ситуацій насильства, сформували свідоме відповідальне ставлення до проблеми насильства, як негативного явища, що наносить шкоду фізичному та психологічному здоров’ю людини, перешкоджає гармонійному розвитку особистості, повноцінній самореалізації.