Рокитнівський професійний ліцей

Тренінг для учнів "Людина не для продажу"!

None
Напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в Рокитнівському професійному ліцеї пройшов тренінг для учнів групи №14 за професією "Кухар, кондитер" під назвою «Людина не для продажу». Тренінг проводили практичний психолог Кулакевич Лідія та викладач економіки й географії Богданець Валентина.
Основним завдання заходу було підвищити рівень проінформованості та усвідомлення здобувачами освіти проблеми торгівлі людьми.
Шокуючі статистичні дані допомогли учням усвідомити гостроту проблеми торгівлі людьми в сучасному світі, стали приводом для розмови про історичні витоки і сучасні прояви цього ганебного соціального явища.
Після перегляду відеоролику обговорили причини, форми та ознаки цього явища. Під час міні вікторини «Міф чи Реальність?» учасниці навчались розпізнавати і спростовувати стереотипии відносно торгівлі людьми, визначили причини появи хибних уявлень. Гра «Що трапилось?» змусила здобувачів освіти актуалізувати знання про Конвенцію прав людини для розрізнення ситуацій, пов’язаних із торгівлею людьми, розглядати інформацію критично і використовувати її у повсякденному житті.