Рокитнівський професійний ліцей

Предметний тиждень з економіки та географії!

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone
З метою підвищення інтересу до економічних та географічних наук, всебічного розвитку особистості та залучення учнів до участі у заходах в Рокитнівському професійному ліцеї з 16 листопада по 20 листопада 2020 року пройшов тиждень економіки та географії, проведення якого покладено на викладача географії та економіки Валентину Богданець.
16 листопада - відкрито предметний тиждень вселіцейним заходом, гекографічною грою-квестом "Що? Де? Коли?". Також було проведено усний географічний журнал з учнями групи №14 за професією "Кухар, кондитер" під назвою "Кухня народів світу".
17 листопада - проведено виховний захід "Хто зверху" з представниками груп №8 за професією "Кухар, кондитер", групою №2 за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст с/г виробництва" та групою №4 за професією "Муляр, пічник, штукатур".
18 листопада - проведено виховну годину з групою №6 за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст с/г виробництва" - "Де у світі живе щастя?".
19 листопада - проведено відкритий урок з групою №10 за професією "Кухар, кондитер" на тему: "Канада".
Тиждень виявився насиченим, цікавим, довів, що економіка та географія - це науки, які є корисними у сучасному світі захоплють своїми цікавими фактами та відкриттями. Крім цього тиждень став спільною справою, яка згуртувала учнів, допомогла розкритися їхнім талантам, реалізувати себе, навчила діяти дружно і організовано. Взагалі ж, учням ліцею дуже подобаються предметні тижні, які допомагають урізноманітнити їх навчання у ліцеї.