Рокитнівський професійний ліцей

Випуск 2021

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone
Випускний - надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним ліцеєм, затишними навчальними кабінетами, майстернями, дорогими наставниками, які упродовж навчання готували учнів як висококваліфікованих спеціалістів.
Сьогодні, 30 червня, відбувся випуск 5-ти груп, які здобули знання та вміння у нашому навчальному закладі. Учні здобули спеціальності: кухар кондитер; муляр, пічник, штукатур; лісник, єгер, озеленювач; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; лісник, єгер.
Випускники разом із батьками, викладачами, майстрами виробничого навчання та друзями зібралися на центральній площі, де на них чекала приємна мить - свято Випусників, де вони отримали свої довгоочікувані дипломи.
Вітаємо Вас з успішним закінченням рідного ліцею! Бажаємо Вам професійних успіхів, натхнення, кар’єрного злету та щасливої долі! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Прагніть стати кращими, досягши висот. Залишаючи стіни ліцею, не забувайте тих, хто Вас вчив, вкладав свою душу та завжди був поруч.
В добру путь! Хай вам щастить у всьому!