Рокитнівський професійний ліцей

Сьогодення ліцею

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Сьогодення ліцею  

   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.03.2003 №142 "Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області" Рокитнівське професійно-технічне училище №7 реорганізовано в Рокитнівський професійний ліцей.

  Рокитнівський професійний ліцей є закладом професійної (професійно-технічної) освіти другого рівня атестації, що забезпечує отримання професійної освіти. Професійний ліцей здійснює підготовку висококваліфікованих робітників з числа випускників загальноосвітньої школи на базі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти.

  Свою діяльність та напрямки роботи ліцей здійснює відповідно до чинного законодавства України, Законів України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про професійно-технічний навчальний заклад, Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, нормативно-правовими актами МОН України, Статутом ліцею та колективним договором.

  Навчально-виробничий процес у ліцеї здійснюється на принципах педагогіки демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних об’єднань, спільній діяльності педагогічного колективу та учнів, батьків, колективів підприємств-роботодавців. Його складовими є: теоретичне і виробниче навчання, фізичне виховання та позаурочна робота.

     На даний час в ліцеї навчається понад 350 учнів.

  Рокитнівський професійний ліцей готує  кваліфікованих робітників відповідно до вимог Державних стандартів професійно-технічної освіти з таких професій:

   1. На базі базової загальної середньої освіти з наданням повної загальної середньої освіти  (термін навчання – 3 роки):

- "Кухар, кондитер";

- "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва" (категорії «А1», «А2», «В1»);

- "Муляр, пічник, штукатур";

- "Лісник, єгер, озеленювач".

  2. На базі повної загальної середньої освіти  (термін навчання  – 1 рік):

- "Лісник, єгер";

- "Кухар, кондитер".

    Сьогодні наші учні – це  учасники Всеукраїнських та обласних конкурсів фахової майстерності, Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської  та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, обласних фестиваль-конкурсів, обласних конкурсів читців-декламаторів, конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва, обласного конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка" та ін.

   Комплексна забудова ліцею включає навчальний корпус на 600 учнівських місць, навчальні майстерні, гуртожиток на 200 місць, їдальню, актовий зал. Для кожної з професій створено і відповідно обладнані кабінети спецдисциплін, а також кабінети із загальноосвітніх дисциплін.

    З 2019 року приймає керівництво Рокитнівським професійним ліцеєм директор Крупенко Олександр Миколайович. Енергійний, творчий, завжди в пошуках він не зупиняється на досягнутих цілях.

    І ось уже понад 55 років підряд ми з року в рік відчиняємо двері і серця все новому і новому поколінню тих хто своїми руками буде створювати красу і гармонію, нестиме людям радість.